
Шафа класична дерев’яна відкрита | Книжкова шафа з масиву дерева | Стелаж для книг в кабінет
17 760 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: SH021
Відправка з 30 травня 2026+380 (99) 682-45-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж дерев’яний для книг та декору | меблі з масиву під замовлення
Універсальна шафа з натурального дерева для будь-якого інтер’єру — від дому до бізнесу.
✔ Ідеально підходить для:
- книг
- декору
- товарів у магазині
- винних чи дизайнерських експозицій
🌿 Переваги:
- екологічний матеріал — масив дерева
- ручна робота
- довговічність і надійність
- стильний дизайн
📐 Індивідуальне виготовлення:
- під ваші розміри
- можливість змінити колір (світле/темне дерево)
- адаптація під простір
🤝 Для бізнесу:
- оптові замовлення зі знижками
- виготовлення партій
Замовляйте дерев’яний стелаж під свій проєкт — створимо ідеальне рішення саме для вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Шоколад |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 200 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 760 ₴


