
Книжкова шафа з дерева | Дерев’яний стелаж лофт для книг | Книжкова шафа з масиву
15 490 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: SH003
Відправка з 30 травня 2026+380 (99) 682-45-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж з дерева — це стильний та функціональний елемент меблів для організації простору. Завдяки натуральним матеріалам і ручному виготовленню, кожен виріб має унікальну текстуру та вигляд.
Відкритий формат полиць робить цей стелаж ідеальним для зберігання книг, декору, посуду або товарів у комерційних приміщеннях. Він чудово вписується в інтер’єри у стилі лофт, мінімалізм або скандинавський стиль.
Основні переваги:
— екологічне натуральне дерево
— універсальне використання
— довговічність і стійкість
— естетичний вигляд
Виконуємо індивідуальні замовлення за розмірами клієнта. Для бізнесу доступні оптові ціни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Натуральне дерево |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 490 ₴



