
Дерев’яна настінна шафка-полиця | Поличка навісна з дерева для кухні
4 590 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PL027
Відправка з 30 травня 2026+380 (99) 682-45-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична та красива навісна полиця з дерева стане акцентом вашого інтер’єру. Завдяки продуманій конструкції вона поєднує відкриті полиці та закриту шафку для зберігання.
Виріб виготовляється вручну, з можливістю адаптації під ваші потреби – від кольору до розмірів.
Переваги:
- ручна робота
- індивідуальні замовлення
- довговічність і надійність
- екологічно чисті матеріали
- стильний вигляд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 700 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дверцят | Так |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴

