
Навісна полиця з дерева для кухні | Дерев’яна навісна полиця на стіну
4 590 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PL121
Відправка з 30 травня 2026+380 (99) 682-45-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте стильну полицю на кухню або в дитячу? Ця дерев’яна навісна шафка – ідеальне рішення. Вона поєднує функціональність і декоративність, створюючи атмосферу затишку.
Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення: можна змінити колір (білий, рожевий, горіх, темне дерево), розміри та комплектацію.
Переваги:
- натуральне дерево
- індивідуальні параметри
- різні варіанти кольорів
- універсальний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 700 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дверцят | Так |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Глибина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴

