
Полиця настінна дерев’яна з дверцятами | Навісна поличка на стіну
4 590 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PL122
Відправка з 30 травня 2026+380 (99) 682-45-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна настінна полиця з дерева – це не просто меблі, а елемент дизайну. Ідеально підходить для кухні, ванної або дитячої кімнати. Виріб виконаний у сучасному стилі з нотками провансу.
Кожна полиця може бути виготовлена під замовлення – під ваші потреби та інтер’єр.
Переваги:
- унікальний дизайн
- ручне виготовлення
- можливість кастомізації
- функціональність
- довговічність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 700 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дверцят | Так |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Глибина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴

